Pojawienie się Blueprint IV: Blue Ivy Carter

0 Comments


Chronologiczny obraz jej nieuniknionego wejścia na światową scenę

Blue Ivy Carter, najstarsza córka megagwiazdy Jaya-Z i Beyonce, ponownie stała się popularna na Twitterze. Tym razem 11-latka stała się popularna dzięki swojemu występowi tanecznemu podczas paryskiego koncertu w ramach światowej trasy koncertowej jej matki Renaissance. Dla tych, którzy są na bieżąco z Blue Ivy i są członkami Ivy League, spółki zależnej Bey Hive, wiedzą Państwo, że panna Blue tańczy od łona matki.

Spójrzmy wstecz i zobaczmy, jak panna Blue pokazywała nam przez cały czas, że jest piękną mieszanką swagu i chłodu Jaya, rytmu i mocy Sashy Fierce oraz piękna i opanowania Beyonce.

Zaczniemy od samego początku: poczęcia.

Ona “została stworzona w Paryżu”
Jak powiedział nam Jay w piosence Glory, Blue została poczęta w Paryżu. Bosko, w tym samym mieście, w którym Beyonce poczęła Blue, Beyonce zaprezentowała swoje dziecko światu jako performerka. W tym momencie poczęcie Beyonce dało jej miejsce jako światowej tancerce z najwyższej półki.

Jay nagrał utwór Glory i wydał go kilka dni po narodzinach Blue. Włączył jej płacz na końcu. Blue została uznana za główną autorkę tekstu, co uczyniło ją najmłodszą na listach przebojów Billboardu.

The Love On Top
Beyonce ogłosiła, że jest w ciąży na gali MTV Video Music Awards 2011 pod koniec swojej kariery. występu z Miłość na szczycie. (Tak bosko, że miała piosenkę, która idealnie pasowała do jej ogłoszenia ciąży. Powiedziała nam w Countdown że próbowała zrobić ich 3 z 2).

Blue Ivy została przedstawiona światu na scenie podczas VMA 2011

We wczesnych miesiącach ciąży Beyonce, zanim świat dowiedział się, że jest w ciąży, wprowadziła afrykański, rytmiczny taniec do swojego repertuaru z hitami Girls (Run the World) oraz Koniec czasu (w 3:50 trzyma się za brzuch, ale nie wiedzieliśmy jeszcze, że jest w ciąży). Na letnim koncercie dla Good Morning America, Beyonce miała dodatkowy rytm w każdym kroku i tańcu, szczególnie podczas tego żywiołowego występu Single Ladies. Wydawała się taka pełna energii i radości. Przez cały czas…

Tags: , , , , ,