Gospodarstwa domowe z samotnym ojcem radzą sobie znacznie lepiej niż z samotną matką – oto prawdziwy powód dlaczego

0 Comments


Konsensus jest taki, że matki są zazwyczaj lepszymi rodzicami niż ojcowie, ale samotni ojcowie radzą sobie lepiej niż samotne matki, oto dlaczego

Zdjęcie autorstwa Kelly Sikkema on Unsplash

Iest niezwykle dobrze udokumentowane, jak bardzo dzieci z gospodarstw domowych samotnych matek są w gorszej sytuacji niż dzieci, których rodzice pozostają razem, ale mniej dobrze udokumentowane jest to, jak bardzo są one w gorszej sytuacji niż gospodarstwa domowe samotnych ojców.

Na przykład, badania wykazały, że dzieci pochodzące z gospodarstw domowych z samotną matką są 5 razy bardziej narażone na popełnienie samobójstwa niż dzieci z gospodarstw domowych bez matki i z samotnym ojcem, 9 razy bardziej narażone na porzucenie szkoły średniej, 10 razy bardziej narażone na nadużywanie substancji chemicznych, 14 razy bardziej narażone na gwałt, 20 razy bardziej narażone na więzienie i 32 razy bardziej narażone na ucieczkę z domu.

Na tym lista się nie kończy, gospodarstwa domowe z jedną matką odpowiadają również za 70% wszystkich ciąż wśród nastolatek, 70% wszystkich morderstw dzieci i stanowią one większość wszystkich dzieci. zabójstw przypadków, co oznacza, że tak, dziecko żyjące w gospodarstwie domowym samotnej matki jest najbardziej prawdopodobieństwo, że zostanie zamordowane przez rodzica.

Większość w tym momencie prawdopodobnie pomyśli, że ojczym jest głównym zabójcą i powodem; jednak, badania wykazały, że jest to nieprawda i że pasierbowie nie są bardziej skłonni do zabijania dzieci niż ich biologiczni odpowiednicy.

Oznacza to nieuchronnie, że samotne matki są przeciętnie największymi zabójcami dzieci. badania pokazują nawet, że matki są największymi zabójcami dzieci. Należy jednak zauważyć, że inni pokazują, że to ojcowie, podczas gdy inni pokazują, że mężczyźni i kobiety są tak samo skłonni do zabijania swoich dzieci.

Niezależnie od dynamiki tego złożonego punktu, wszystko to wydaje się szalone, biorąc pod uwagę konsensus, że matki są średnio lepszymi rodzicami niż ojcowie, ale dane wydają się mówić inaczej.

W rzeczywistości jedyną wadą życia tylko z ojcem, a nie z obojgiem rodziców, wydaje się być większe prawdopodobieństwo bycia rozwiązłym w dorosłym życiu, co nie jest nawet problemem.

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,